Data święceń: 2005-05-14
Urodził się 15 sierpnia 1979 roku w Strzelcach Opolskich. Pochodzi z Piotrówki. Ukończył Technikum Hutniczo - Mechaniczne w Zawadzkiem, po nim wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu. 14 maja 2005 roku otrzymał święcenia Kapłańskie z rąk ks. Arcybiskupa Alfonsa Nossola w Katedrze Opolskiej. Interesuje się teologią pastoralną, uwielbia jeździć na rowerze wyczynowo oraz pływać i słuchać muzyki klasycznej i jazzu

 

 

 

Pełnione funkcje:

[ 2010-08-24 - nadal ] wikariusz - Głuchołazy, św. Wawrzyńca
[ 2009-08-24 - 2010-08-24 ] wikariusz - Nysa, św. Apostołów Piotra i Pawła
[ 2005-08-19 - 2009-08-24 ] wikariusz - Prudnik, Miłosierdzia Bożego