Data święceń: 2000-06-10
Był wikariuszem w naszej parafii w latach 2000 - 2004. Obecnie jest wikarym w parafii NSPJ w Gogolinie


Pełnione funkcje:

Pełnione funkcje:
[ 2011-08-24 - nadal ] proboszcz - Domaszkowice, św. Jerzego
[ 2008-08-25 - 2011-08-24 ] wikariusz - Gogolin, Najświętszego Serca Pana Jezusa
[ 2004-08-19 - 2008-08-25 ] wikariusz - Kędzierzyn-Koźle, św. Mikołaja
[ 2000-08-16 - 2004-08-19 ] wikariusz - Prudnik, Miłosierdzia Bożego