Data święceń: 2002-05-18
Urodziny 1.09.1973 w Strzelcach Opolskich. Był wikariuszem w naszej parafii w latach 2002 - 2005.
Zainteresowania: teologia duchowości, nauki o rodzinie 
sport: piłka nożna, siatkówka, żeglarstwo, narty, rower, rolki, tenis stołowy...

 

 

 

 

Pełnione funkcje:

[ 2014-01-25 - nadal ] proboszcz - Nowy Browiniec, Wszystkich Świętych

[ 2013-08-28 - 2014-01-25 ] wikariusz - Głuchołazy, św. Wawrzyńca

[ 2010-08-24 - 2013-08-28 ] wikariusz - Tułowice, św. Rocha

[ 2007-08-17 - 2010-08-24 ] wikariusz - Jemielnica, Wniebowzięcia NMP

[ 2005-08-19 - 2007-08-17 ] wikariusz - Ligota Turawska, św. Katarzyny Aleksandryjskiej

[ 2002-08-19 - 2005-08-19 ] wikariusz - Prudnik, Miłosierdzia Bożego