Data święceń: 2004-05-29
Urodził się 14 lutego 1979 roku w Głubczycach. Pochodzi z Pomorzowic. Ukończył LO w Głubczycach, po nim wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu. 29 maja 2004 roku otrzymał święcenia Kapłańskie z rąk ks. Arcybiskupa Alfonsa Nossola w Katedrze opolskiej. Interesuje się życiem i działalnością Karola Wojtyły - Jana Pawła II, a także historią kościoła.

 

 

 

Pełnione funkcje:

[ 2012-08-23 - nadal ] wikariusz - Opole-Nowa Wieś Królewska, Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
[ 2004-08-19 - 2008-08-25 ] wikariusz - Prudnik, Miłosierdzia Bożego
[ 2008-08-25 - 2012-08-23 ] wikariusz - Racibórz - Ostróg, św. Jana Chrzciciela