Data święceń: 2008-05-10
Pochodzi z parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zalesiu Śląskim. Praktykę diakońską odbył w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku. Wpływ na jego powołanie miał ksiądz proboszcz i ksiądz katecheta z LO w Strzelcach Opolskich. Do dotychczasowych doświadczeń duszpasterskich zalicza pomoc w prowadzeniu kolonii Caritas i w obozach ministranckich. Napisał pracę magisterską „Nauka Jezusa o małżeństwie w Mt 5,27–32”. Jego hobby to biblistyka, muzyka, fotografia, gra na saksofonie. Według niego największym problemem jest kryzys rodziny i małżeństwa oraz problemy związane z migracją zarobkową. Współczesny kapłan powinien mieć postawę dialogu i być otwartym na ludzi.  

 

 

Pełnione funkcje:
[ 2014-09-01 - nadal ] dyrektor Diecezjalnego Domu Formacyjnego w Raciborzu-Miedoni - Instytucje diecezjalne
[ 2011-08-24 - nadal ] wikariusz - Racibórz, św. Mikołaja
[ 2008-08-25 - 2011-08-24 ] wikariusz - Prudnik, Miłosierdzia Bożego