Data święceń: 2009-05-30
Syn Kornelii i Herberta, urodził się 20 listopada 1981 r. w parafii św. Sebastiana w Pokrzywnicy, ukończył szkołę średnią w Komornie. W czasie studiów angażował się w działalność grupy PRO – LIFE, a praktykę diakońską odbył w parafii Wniebowzięcia NMP w Gościęcinie. Napisał pracę magisterską „Maryja Matka Boga i Matka człowieka w nauczaniu Jana Pawła II. Studium teologiczno-dogmatyczne w oparciu o „Katechezy maryjne”. Współczesnego kapłana powinna cechować miłość do Boga i drugiego człowieka, rozmodlenie i musi mieć czas dla drugiego człowieka. Dekretem biskupa opolskiego został mianowany wikariuszem parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Prudniku

 

 

 

Pełnione funkcje:
[ 2012-08-23 - nadal ] wikariusz - Opole, Przemienienia Pańskiego
[ 2009-08-24 - 2012-08-23 ] wikariusz
- Prudnik, Miłosierdzia Bożego