Data święceń: 2012-05-26

Urodzony 7 grudnia 1986 r., syn Lidii i Andrzeja, pochodzi z parafii św. Andrzeja Apostoła w Ujeździe, ukończył Technikum Ekonomiczne w Kędzierzynie-Koźlu. Pracę magisterską napisał nt.: „Odkrycia w Qumran i próby ich interpretacji”.

 
 
 
 
 
 
Pełnione funkcje:

[ 2015-08-25 - nadal ] wikariusz - Czarnowąsy, Bożego Ciała i św. Norberta

[ 2012-08-23 - 2015-08-24 ] wikariusz - Prudnik, Miłosierdzia Bożego